Nejprve si stáhněte aplikaci TrueLife Smart. Na svém chytrém zařízení otevřete odkaz truelife.eu/57714/app a aplikaci stáhněte a nainstalujte. Po nainstalování postupujte podle pokynů níže:

a) Zaregistrujte se

Pokud ještě nemáte účet v aplikaci, zaregistrujte se kliknutím na tlačítko Registrovat. Vyberte zemi/oblast a vyplňte svoji emailovou adresu. Pečlivě si přečtěte Zásady ochrany osobních údajů a zaškrtněte Souhlasit. Následně stiskněte tlačítko Načtěte ověřovací kód a opište šestimístný kód, který vám přišel do vaší emailové schránky. Nyní si nastavte heslo (6-20 znaků s kombinací písmen a číslic) a stiskněte tlačítko Přejděte do aplikace.

 

Poznámka: Kód je platný pouze po dobu 60 sekund. Pokud ho do té doby nevyplníte, klikněte na tlačítko Znovu odeslat a vyplňte kód znovu.

 

 b) Přihlaste se pomocí stávajícího účtu

Pokud již máte účet v aplikaci, klikněte na Přihlásit se existujícím účtem. Vyberte zemi/oblast, vyplňte svojí emailovou adresu, vložte heslo a klikněte na tlačítko Přihlásit se.

 

c) Spárujte kameru s aplikací

Připojte konektor síťového adaptéru do vstupu v kameře a adaptér do zásuvky. Podržte zhruba 3 vteřiny resetovací tlačítko na zadní straně kamery (viz kapitola POPIS PRODUKTU – Kamera (dětská jednotka) – bod 8. Kamera se resetuje, ozve se zvukový signál a stavová kontrolka začne po pár vteřinách blikat červenou barvou.

V aplikaci klikněte na tlačítko Přidat zařízení. V levém sloupci vyberte Baby monitor a klikněte na TrueLife NannyCam R7 Dual Smart. Vyberte domácí Wi-Fi (2.4GHz), zadejte heslo k této Wi-Fi a klikněte na tlačítko Další.

 

Poznámka: Aplikace pro správné spárování vyžaduje přístup k poloze.

Podržte displej s QR kódem před čočkou kamery ve vzdálenosti 15 až 20 cm. Při úspěšném spárování se ozve zvukový signál a kamera změní barvu blikající diody z červené na modrou. Stiskněte tlačítko Ozve se zvukový signál a počkejte, dokud se nedokončí párování, které uvidíte v aplikaci. Po dokončení klikněte na tlačítko Dokončeno. V tuto chvíli je kamera připravena k použití.

Poznámka: Při párování kamery s aplikací se musí kamera resetovat a rodičovská jednotka tak ztratí na zhruba 2 minuty obraz. Po uplynutí 2 minut se obraz automaticky obnoví a bude dostupný jak na mobilním telefonu, tak na rodičovské jednotce.